KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327229
nr 1532 7229
"Gula Havet", monogramsignerad, mixed media, olja på duk med applikationer, 55x120 cm, yttermått inklusive ram: 58x122 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:05:14
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr